Pomoc obetiam vojny

Možnosti pomoci obetiam vojnového konfliktu:

Vojnový konflikt, ktorý sa rozpútal v tesnej blízkosti našej krajiny nenechal chladným nikoho. Ľudí táto hrozná situácia trápi a viacerí chcú obetiam reálne pomôcť. A mnohí, aj keď nie sú priamymi obeťami, sa len veľmi ťažko vysporiadavajú so súčasným stavom najmä po psychickej stránke.

Preto sa budú na tomto webe priebežne zverejňovať inštitúcie, ktoré organizujú pomoc obetiam vojnového konfliktu na Ukrajine a tiež organizácie, ktoré zabezpečujú psychologické poradenstvo.

Informácie Ministerstva zahraničných vecí­ a európskych záležitostí­ Slovenskej republiky:

Finančná a materiálna pomoc:

Viac možností finančnej a materiálnej pomoci nájdete aj na:

Ubytovanie pre ľudí, ktorí utekajú pred vojnou:

Odborná pomoc psychológov:

Internetová poradňa pre mladých

Vojna na Ukrajine – Veľký psychologický manuál

Podpora zo strany Ekonomickej univerzity v Bratislave:

Výzva pre bežcov:

… a na záver trocha marketingu 🙂

Keďže sme primárne na stránke venovanej študentom predmetu Marketing na Ekonomickej univerzite v Bratislave, neodpustím si vložiť sem aj jednu odbornú vsuvku. Využívanie nástrojov marketingového mixu sa nevyhýba ani armádnym zložkám.

Ukrajinská reklamná agentúra Tabasco dostala v roku 2016 neľahkú úlohu — vybudovať imidž ukrajinských pozemných síl tak, aby odrážal ich podstatu a zároveň sa nestrácal v hrdinských klišé. A vybrala si na tento účel obyčajný rýľ/vojenskú lopatu, ktoré sú nástrojom, poskytujúcim život v mieri a bezpečnosť. Zvážte sami ako sa im to podarilo. Bližší popis je pod videom na YouTube.

… a podobné zadanie v prevedení ukrajinskej Banda Agency.

V prípade ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať: